Altınbaş Üniversitesi, GFS Dexcon’u tercih ediyor

Üniversitelerde artık Acil Çıkış Güvenliği daha da ön planda! Son derece kalabalık ortamlara sahip olan üniversitelerde güvenlik önemli bir unsur. Ancak güvenlik sadece CCTV ve Yangın ihbar uygulamaları ile kısıtlı kalamaz. Acil durumların yönetilebilmesi için, buna özel çözümlere ihtiyaç vardır.

Altınbaş Üniversitesi, İstanbul Bakırköy’de bulunan Diş Hekimliği Fakültesindeki Acil Çıkış Güvenliği için GFS Dexcon’u tercih etti.

Geçiş kontrol sistemi ve Yangın algılama sistemi ile yapılan entegrasyon sayesinde hem personel-öğrenci geçişlerini yönetebiliyorlar, hem de “Can Güvenliği”ni en üst düzeyde tutabiliyorlar.

Kampüslerinde bulunan geçiş kontrol ve yangın ihbar sistemlerinde revizyona gitmeye gerek kalmadan GFS Dexcon ile yapılan entegrasyon sayesinde tüm kapıların kullanım durumlarını anlık olarak gözlemleyebiliyor ve kontrol edebiliyorlar.

Bu sayede, kontrolsüz geçişlerin önüne geçilirken, can güvenliği ise en ön planda tutuluyor.

GFS Dexcon, Yangın Algılama, Geçiş Kontrol, CCTV ve Hırsız Alarm gibi sistemlerle entegre olarak size çeşitli çözümler sunar.

Bu sayede iş yerleriniz, kampüs, hastane ve benzeri tüm alanlarda güvenlik sağlarken, riskleri bertaraf etmiş olursunuz.