GfS Hakkında

GfS Acil çıkışların güvenliğini sağlayan çözümlerin Avrupa'daki lider üretici ve sağlayıcısıdır. 

1977 senesinde Hamburg-Almanya'da kurulmuştur. Ürünlerimiz 40 yılı aşkın süredir 20 ülkede güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerimizin sağladığı faydalar açıktır. 

 

 

 Avrupa Acil Çıkış Güvenliği Standartları En179, En1125 ve prEN13637'ye göre "İnsanlar halka açık olan binalarda, her hangi bir zamanda ortaya çıkabilecek panik durumları ve acil durumlarda acil çıkış kapılarından çıkabilmelidir. Bina yöneticileri için bu durum ana güvenlik problemi doğurur. Yetkisi olmayan kişiler binayı acil çıkış kapılarından terk edebilirler, bu kapılar vasıtası ile hırsızlık yapabilirler, yasal olmayan giriş çıkışlar yapabilirler ya da kısayollar olarak kullanabilirler. Bu kapıların sıklıkla yol açtığı kayıpların ortaya çıkardığı maliyetler, acil çıkış kapıları için tasarlanmış güvenlik çözümlerinin maliyetlerinden çok daha fazladır. GfS çözümleri, perakende mağazaları, hastaneler, endüstriyel kuruluşlar, iş merkezleri, bakım evleri, yurtlar, tiyatro ve sinemalar, oteller ya da ana okulları gibi çok farklı tipte müşteri gruplarına hitap eder. Her müşteri ve uygulama birbirinden farklıdır. Bu yüzden GFS bağımsız veya merkezi kontrol sistemiyle en iyi şekilde entegre edilmiş çözümler sunar.

Tüm çözümlerin montajları ve bakımları kolaydır .Kataloğumuzu incelediğinizde size uygun olan çözümü mutlaka bulacaksınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İhtiyacınız olan yardımı almak için, uzman ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin iz lütfen.

 

Acil Çıkış Güvenliği

Acil çıkış güvenliği en çok yangından kaçış planlanırken akla gelen bir konudur. Ancak aynı derecede risk yaratan deprem, terör, sosyal olaylar ve benzeri durumlarda da aynı güvenli tahliye imkanlarının sunulması gerekir.

AB Yasalarına Uyumlu

Ülkemizde de her geçen gün AB uyum sürecine geçiş için teknik uyarlamalar devam ederek, bu durum uygulama ve yöntemin gözden geçirilmesi, yeni yasal düzenlemeler anlamına gelmektedir.

Alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, kamu hizmet binaları ve fabrikalar gibi özellikle insan hareketinin yoğun olduğu belirli büyüklükteki mekanlarda Acil Çıkış Kapısı kullanılma zorunluluğu vardır. Bu kullanım zorunluluğu insan hayatı için önem taşıdığı gibi kötü maksatlı kullanımlar için de güvenlik açığı oluşturmaktadır. EN1125 ve EN179; insan hayatının önemini yükselten, Acil Çıkış Güvenliği ve kontrolünü zorunlu hale getiren normlardır. 35 yıllık tecrübesiyle uluslararası normlarda Acil Çıkış Çözümleri üreten Alman GFS markası İntegral Grup güvencesi ile Türkiye’de.

Riske girmeyin, Acil Çıkışı güvenle kullanın!